Przewóz osób Warszawa

693 576 291

w

biuro@bustransfer.com.pl

Poradniki

Poradniki: 4 pomysły na romantyczną podróż – A może tak szalony Dzień Kobiet?

A może tak szalony Dzień Kobiet? 4 pomysły na romantyczną podróż w gronie przyjaciół

Początki Narodowego Dnia Kobiet sięgają 1909 roku. Dokładnie 28 lutego odbyły się pierwsze obchody tego święta zorganizowane przez Socjalistyczną Partię Ameryki. Niedługo po tym fakcie Dzień Kobiet na stałe zawitał do kalendarza wielu państw.

Dzisiaj jest powszechnie obchodzony 8 marca. Przyjęło się, że tego dnia mężczyźni wręczają wtedy znajomym kobietom – matkom, żonom, partnerkom, koleżankom, córkom kwiaty i czekoladki. Coraz więcej osób chciałoby jednak uczynić coś więcej, aby i uśmiech na ustach ukochanych gościł dłużej.

Z rok na rok popularność zyskuje wynajem busa na wspólną wycieczkę. Dlaczego? Bo to przede wszystkim cudowna niespodzianka, która nie wymaga dużych zasobów gotówki i przygotowań.

W tym artykule opiszemy pięć miejsc, jakie mieszkańcy stolicy mogą odwiedzić dzięki usługom z sekcji wynajem busa Warszawa.

4 pomysły na romantyczną podróż

Warszawa – wynajem busa na aktywny wypoczynek

Jeśli w naszej rodzinie preferujemy aktywne formy spędzania wolnego czasu, albo chcielibyśmy zaproponować paniom zmianę codziennych zwyczajów, dobrym pomysłem jest wypad w góry.

Usługa z sekcji wynajem busa Warszawa jest w stanie przenieść nas do Krościenka nad Dunajcem w około 5 godzin. Dobrze więc zarezerwować sobie więcej niż jeden dzień.

Dlaczego to właśnie Krościenko jest naszym zdaniem dobrym wyborem?

To przede wszystkim malownicze miejsce położone na uboczu obleganych ośrodków turystycznych. Cechuje się ono nie tylko niższymi cenami za usługi gastronomiczne i noclegowe, ale także mnogością dostępnych atrakcji. Wynajem busa pozwoli na odbycie spaceru jednym ze szlaków. Do wyboru mamy między innymi szlak Źródło Maria, Źródło Stefana i Michalina, czy dłuższe trasy wiodące przez Trzy Korony i Sokolicę. Co ważne wspomniane drogi są łatwe i dostępne, zatem nadadzą się także na podróż z dziećmi.

Warszawa – wynajem busa na relaks w SPA

Masz w domu zmęczone kobiety? Może mają ciężko w pracy albo narzekają na bóle pleców? Dobrym pomysłem będzie wspólny czas spędzony na zabiegach w SPA.

Każda kobieta aby poczuć się ważna i doceniona, potrzebuje przestrzeni na regenerację i relaks. Ten znajduje się w ofercie resortów SPA. My proponujemy wynajem busa do niewielkiej miejscowości położonej pod Brodnicą. W Głęboczku zrelaksują się Państwo podczas licznych zabiegów, w tym:

 • Masaż Vine Spa – czyli autorski masaż relaksacyjny całego ciała i głowy z użyciem winogronowego oleju,
 • Peeling Winogronowy,
 • Kąpiel w winie,
 • Relaksujący seans w Kołysce Alpha.

Oprócz tego w pakiecie znajdą Państwo także dostęp do strefy basenowej, łaźni kwiatowej czy jacuzzi. Co ważne usługa z sekcji wynajem busa Warszawa w tym wypadku jest możliwa do zorganizowania podczas jednego dnia. Dojazd w dwie strony zajmie nam maksymalnie 6 godzin.

Warszawa – wynajem busa na zwiedzanie

Wynajem busa może się także przydać wtedy, gdy w nieco większym gronie chcemy zwiedzić nowe miejsca. Jeśli odwiedziliśmy już Kraków i Toruń, dobrym pomysłem na wycieczkę będzie Lublin. To miasto zachwyca siedmiowiekową historią opowiadaną przez muzea, zabytki, tradycyjne smaki oraz legendy ukryte w uliczkach, zaułkach i murach kamienic.

Od czego zacząć doświadczenie z tą przestrzenią?

Zdecydowanie polecamy spacer po Starym Mieście. Nasza wizyta w Lublinie nie powinna pominąć takich punktów jak:

 • Archikatedra Lubelska,
 • Kaplica Trójcy Świętej,
 • Państwowe Muzeum na Majdanku,
 • Muzeum Wsi Lubelskiej,
 • Zamek Lubelski.

W międzyczasie warto zatrzymać się na obiad w jednej z lokalnych restauracji serwujących dania kuchni polskiej, japońskiej, włoskiej czy meksykańskiej. Usługa z sekcji wynajem busa Warszawa jest w tym wypadku korzystna ekonomicznie, z uwagi na niedużą odległość do miejsca docelowego.

Warszawa – wynajem busa na pływanie

Park wodny Suntago to nadal stosunkowo nowe miejsce na mapie atrakcji naszego kraju. Jego dużym atutem jest położenie w centralnej Polsce. Tym samym łatwo i szybko można tam dotrzeć dzięki usłudze wynajem busa. Warszawa mieści się raptem około 75 kilometrów od Wręczy, zatem w nieco ponad godzinę możemy trafić do celu.

Co czeka nas na miejscu?

 • Tropikalne baseny rekreacyjne.
 • Baseny solankowe, siarkowe i termalne.
 • Tematyczne sauny (w tym między innymi sucha i chłodna Mont Blanc czy rekordowo ciepła Valhalla).
 • Zjeżdżalnie dla najmłodszych.
 • Strefa SPA i Wellness.

Wynajem busa to więc okazja do przeżycia niezapomnianego dnia w otoczeniu wody, palm i luksusu. Kobiety na pewno to docenią.

Dlaczego wynajem busa to dobry pomysł?

Wynajem busa pozwala na zabranie w podróż większej ilości osób. Dzięki tej usłudze zintegrujemy przyjaciół, dalszą rodzinę czy koleżanki z pracy.

Dzień Kobiet powinien być także czasem spokoju, bezpieczeństwo i relaksu. Z tego powodu dobrze powierzyć transport specjalistom, którzy dowiozą nas do miejsca docelowego komfortowym pojazdem. Usługi z sekcji wynajem busa Warszawa to wyraz rozsądku i klucz do przeżycia niezapomnianych chwil.

Warszawa – wynajem autobusów do ZOO!

Warszawa – wynajem autobusów do ZOO!

Warszawa – wynajem autobusów do ZOO! Każde dziecko uwielbia zwierzęta. Szczególnie jeśli mówimy tu o gatunkach mało znanych, niespotykanych na co dzień w zatłoczonej Warszawie. W Polsce działa całkiem sporo ogrodów zoobotanicznych, które posiadają w swoich zasobach...

Niezapomniana wycieczka rodzinna! Zrób prezent swoim dziadkom!

Niezapomniana wycieczka rodzinna! Zrób prezent swoim dziadkom!

Niezapomniana wycieczka rodzinna! Zrób prezent swoim dziadkom! Dzisiaj niewiele osób pamięta, że sam pomysł obchodzenia Dnia Babci w Polsce powstał stosunkowo niedawno. Pierwsza wzmianka o tej idei pojawiła się w 1964 roku w tygodniku „Kobieta i Życie”.Dzień babci i...

Monitoring czasu pracy kierowcy autobusów

Monitoring czasu pracy kierowcy autobusów

Monitoring czasu pracy kierowcy autobusów Polskie prawo ściśle reguluje kwestię czasu pracy kierowcy autobusu. Jest to szczególnie istotny aspekt, który zabezpiecza podróżników decydujących się na wynajem busów przed konsekwencjami zmęczenia czynnika ludzkiego. W tym...

Licencje transportowe

Licencje transportowe

Licencje transportowe – co to jest i dlaczego warto je weryfikować? Decydując się na usługi z sekcji wynajem autokaru Warszawa i wynajem busów Warszawa bezwzględnie należy poddać analizie wiarygodność firmy transportowej. Sam opis usługi, ciepłe słowa pomocy biurowej,...

Jakie rozróżniamy kategorie autokarów

Jakie rozróżniamy kategorie autokarów

Jakie rozróżniamy kategorie autokarów? Wynajem autokaru z kierowcą każdorazowo przebiega w różnych warunkach. W zależności od klasy auta możemy mieć zapewnione na pokładzie odmienne udogodnienia. Chcesz się dowiedzieć jak właściwie dobrać model pojazdu z kategorii...

Rozpocznij rezerwację

Dokonaj rezerwacji pojazdu bez wychodzenia z domu!
Dołożymy wszelkich starań byś otrzymał pojazd, który umożliwi Ci bezpieczną i komfortową podróż.

+48 693 576 291