BUSTRANSFER

Bustransfer • przewóz osób Warszawa!

Bustransfer to nie tylko firma przewozowa – dla nas liczy się niesienie Wam pomocy w budowaniu wspomnień! Nieważne czy będzie to sam wynajem czy przejazd autokarem, busem lub samochodem osobowym, ważne jest żeby dojechać w wymarzone przez Was miejsce. Ograniczenia są tylko w wyobraźni. My dowieziemy Was bezpiecznie na miejsce, żebyście mogli bez problemu cieszyć się chwilą!

BUSTRANSFER

Transport i przewóz osób • Co oferujemy?

Potrzebujesz zorganizować wyjazd służbowy dla swoich pracowników, ale nie wiesz skąd wziąć transport? Klasa 3B ma zaplanowaną wycieczkę w góry, a jeszcze nikt nie pomyślał jak dowieźć tam dzieci? Chcesz by dzień Twojego ślubu był wyjątkowy i postanowiłeś podjechać pod salę limuzyną? Nie martw się – Bustransfer sprawi, że wszystko uda Ci się zaplanować z najmniejszymi szczegółami!
Wybierz ofertę

Przewóz osób

Wynajem autokarów

Wynajem busów

Wynajem samochodów osobowych

Strefa VIP

Kontakt

BUSTRANSFER

Przewóz osób Warszawa

Bustransfer to nie tylko firma transportowa jak i przewozowa – dla nas liczy się niesienie Wam pomocy w budowaniu wspomnień! Nieważne czy będzie to wynajem autokaru czy  przewóz osób autokarem, busem lub samochodem osobowym, ważne jest żeby bezpiecznie dojechać w wymarzone przez Was miejsce. Ograniczenia są tylko w wyobraźni. My dowieziemy Was bezpiecznie na miejsce, żebyście mogli bez problemu cieszyć się chwilą przejazdu, nawet w dobie pandemii COVID-19!

Zobacz na co zwrócić uwagę wybierając firmę świadczącą usługi przewozu osób

Kilka słów o nas

Jesteśmy młodą firmą i dostarczamy Wam innowacyjne rozwiązania w wynajmie pojazdów dostosowanych do Waszych potrzeb. Dodatkowo nasza kadra już od niemal dekady zaangażowana jest w funkcjonowanie rynku transportowego i przewozu osób nie tylko w Warszawie lecz również całego kraju oraz UE.

Od tego właśnie się zaczęło: od kupowania i sprzedawania pojazdów. Ta praktyczna wiedza pomaga nam wybierać pojazdy solidne i bezpieczne, które służą nam do przewozu osób i pozwalają komfortowo dotrzeć we wskazane miejsce.

Dzięki temu wiemy co dobre! Postanowiliśmy pójść o krok dalej i wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom, oferując przewóz osób z indywidualnym podejściem do oczekiwań klienta. Przygotowaliśmy ofertę przewozu osób specjalnie do Twoich potrzeb oraz wymagań w najlepszej jakości.

Z nami będzie to komfortowa i przyjemna podróż nie tylko po terenie Warszawy ale i całej Polsce oraz UE!

Co oferujemy?

Potrzebujesz zorganizować wyjazd służbowy dla swoich pracowników, ale nie wiesz skąd wziąć transport? Klasa 3B ma zaplanowaną wycieczkę w góry, a jeszcze nikt nie pomyślał jak dowieźć tam dzieci? Chcesz by dzień Twojego ślubu był wyjątkowy i postanowiłeś podjechać pod salę limuzyną?

Nie martw się

Nie martw się – Bustransfer sprawi, że każdy Twój przejazd oraz długą wyprawę uda Ci się zaplanować z najmniejszymi szczegółami!

Powiedz nam czego potrzebujesz, a my pomożemy Ci zaplanować wyjazd oraz dobrać odpowiedni pojazd!

Posiadamy szeroką ofertę usług: wynajem autokarów, busów, samochodów osobowych, przewóz osób, strefę VIP!

Do czego możemy się przydać?

Obsługa imprez turystycznych krajowych i zagranicznych, linie regularne, wycieczki szkolne, transfery lotniskowe, przewozy osób, przewozy pracownicze, imprezy okolicznościowe – co sobie tylko wymarzysz!

Nasze Poradniki

Nasz zespół stara się byś otrzymywał najnowsze informacje i porady o tym jak działa nasza firma, jakie świadczymy usługi i jak radzimy sobie z podróżowaniem i przewozem osób w czasie trwania pandemii.

Pięć sposobów na upał w autobusie

Pięć sposobów na upał w autobusie

Pięć sposobów na upał w autobusie Lato nigdy nie było sprzymierzeńcem osób realizujących wynajem busa z kierowcą. Wysokie temperatury i słońce wdzierające się przez szyby skutecznie niwelowały wszelką przyjemność z wycieczki. O ile wyjazdy na krótkie trasy można...

Sześć stereotypów na temat autobusów

Sześć stereotypów na temat autobusów

Sześć stereotypów na temat autobusów Stereotyp to inaczej nadmierne uogólnienie, generalizacja, schemat poznawczy dotyczący danej rzeczy, czynności czy grupy osób. Może być on wynikiem indywidualnej obserwacji, jak i przejmowania poglądów innych osób. Choć stereotypy...

Szkody podczas wynajmu autokaru

Szkody podczas wynajmu autokaru

Szkody podczas wynajmu autokaru Wypadki z udziałem polskich autobusów są rzadkością. W 2020 roku odnotowano nieco ponad 700 takich zdarzeń, przy czym większość dotyczyła pojazdów miejskich lub realizujących usługi transportu regionalnego. Przewóz osób na terenie...

Czym jeździmy?

Naszym atutem jest to, że posiadamy cały przekrój pojazdów: od samochodów osobowych, przez 20 osobowe busy, po autokary nawet na 60 osób.
Zrealizujemy więc wszystko, co sobie zaplanujesz: mały kameralny wyjazd albo imprezę na kilkudziesięciu gości.
Z przyjemnością pomożemy Ci w każdej sytuacji!

Samochody osobowe

Wynajem samochodów osobowych

Liczba miejsc: 4 + 1 (kierowca)

Mini Bus

Transfery busów

Liczba miejsc: 2022 + 1 (kierowca)

Autokary

Wynajem autokarów

Liczba miejsc: 3060 + 1 (kierowca) + 1 (pilot)

W trosce o bezpieczeństwo

W trosce o Wasze bezpieczeństwo podróży, każdy przejazd realizowany jest przez kierowcę z wieloletnim doświadczeniem. Współpracujemy z producentami autokarów takich jak Mercedes-Benz, Setra, Scania, Van hool, Irisbus, Man, Neoplan.

Dodatkowo autokary wyposażone są w:

Toaletę

Klimatyzacja

Pasy bezpieczeństwa

Regulowane fotele z podnóżkami

Stoliki

Mikrofon

Telewizor

Odtwarzacz DVD

Strefa VIP

Dostępna jest również strefa VIP o podwyższonym standardzie pojazdów, gdzie wszystkie szczegóły ustalane są indywidualnie. Limuzyna? Samochód marki Premium? Zależy Ci na większym komforcie podróży, skórzanych fotelach, większym poczuciu prywatności?

Napisz nam jakiego pojazdu potrzebujesz i zorganizujemy go dla Ciebie!

Rozpocznij rezerwację

Dokonaj rezerwacji pojazdu bez wychodzenia z domu!
Dołożymy wszelkich starań byś otrzymał pojazd, który umożliwi Ci bezpieczną i komfortową podróż.

+48 693 576 291