Przewóz osób Warszawa

693 576 291

w

biuro@bustransfer.com.pl

Poradniki

Poradniki: Coś dla miłośników horrorów! Warszawa – wynajem autokarów na wycieczkę z dreszczykiem emocji?

Wynajem autokarów na wycieczkę z dreszczykiem emocji?

Ludzie lubią się bać. Strach istniał od samych początków naszej planety i nic nie wskazuje na to, że szybko zaniknie.

Organizm człowieka potrzebuje doznań, jakichś bodźców, które wprowadzą monotonne życie na nowe, wyższe obroty. To właśnie dlatego tak często sięgamy po filmy wypełnione mrokiem i atmosferą lęku. Z tego też powodu na popularności zyskuje święto duchów, demonów, wampirów i zombie, czyli Halloween.

Horror - wynajem autokarów na wycieczkę z dreszczykiem emocji

O słynnej zabawie ‘cukierek albo psikus’ słyszał już praktycznie każdy. Czy jednak zdajemy sobie sprawę, że w USA największą frajdę dają ludziom tak zwane scary farm? To specjalne przestrzenie, zaadaptowane na cele horroru, gdzie bez skrępowania można się bać, krzyczeć i wzajemnie straszyć. W Europie Środkowo-Wschodniej co prawda strasznych farm jeszcze nie ma, ale są inne miejsca, które przyciągają sympatyków grozy.

Wyprawa do nich może być ciekawym prezentem dla wszystkich, którzy chcą wprowadzić do swojego życia nieco kolorytu. W realizacji tego celu może pomóc autobus. Warszawa jawi się jako doskonała baza wypadowa do czterech mrocznych miejsc, o których chcielibyśmy dzisiaj Państwu opowiedzieć.

Warszawa – wynajem autokarów do Mosznej

Prawie 350 kilometrów odległości, blisko 4 i pół godziny jazdy od Warszawy.

Dokładnie takie parametry ma wycieczka z Alej Jerozolimskich do Mosznej, niewielkiej wsi położonej w województwie opolskim. Całkiem sporo, ale nasi klienci zapewniają, że absolutnie warto. Zamek w Mosznej powstał w połowie wieku XVIII jako pałac barokowy.

Znajduje się w nim 99 wież i 365 pomieszczeń. To nie tylko miejsce urokliwe, ale także owiane legendą. Według podań to właśnie tu mieszkała dziewczyna, która nieszczęśliwie zakochała się w hrabim. Nie potrafiąc znaleźć sobie miejsca na Ziemi, popełniła samobójstwo. Dzisiaj jej duch krąży po licznych komnatach i straszy klientów.

Wynajem autokarów do Mosznej cieszy się u nas niesłabnącym zainteresowaniem. To z jednej strony szansa na przeżycie niesamowitej przygody, z drugiej także opcja na przyjemny relaks. Co roku w okolicach Halloween prowadzone są także na miejscu liczne gry i zabawy, które dodatkowo produkują adrenalinę u odbiorców. Zapraszamy do naszej usługi z sekcji autobus Warszawa.

Warszawa – wynajem autokarów do Łysej Góry

Spragnionym jeszcze większych wrażeń polecamy prawdziwą turystyczną perełkę. Siła nieczysta lubi zbierać się w wyjątkowych miejscach.

Jednym z nich jest Łysa Góra położona w Kijowie, do której także świadczymy transport z sekcji autobus Warszawa.

Dawna legenda głosi, że kula ziemska jest opasana przez ogromnego i wiecznie niespokojnego węża. Miejsce, w którym kąsa się za ogon, emanuje ogromną energią i mistyczną siłą. Nie musimy dodawać, że jest nim właśnie Łysa Góra.

To jednak dopiero początek. W tym miejscu wnuk Czyngis-chana żywcem zamurował kijowian, którzy schronili się w jaskiniach wzgórza. To także przestrzeń, gdzie wieszano i grzebano przestępców politycznych. Trudno o bardziej mroczne i tragiczne miejsce.

Wynajem autokaru do Kijowa to prawdziwa gratka dla sympatyków horrorów. Mimo długiej podróży (około 10 godzin) skrajne emocje i pamiątka do końca życia są zapewnione.

Warszawa – wynajem autokarów do Tarakanowa

Skoro już o Ukrainie mowa, to jeden rzut oka na Fort w Tarakanowie i od razu wiadomo, że to miejsce skrywające wiele tajemnic.

Mówi się, że tutaj przepadł bez wieści cały oddział NKWD. W pobliżu wsi brak ludzkich osad, a mimo to słychać głosy i widać pobudzające wyobraźnię cienie. Co gorsza paru naszych podróżnych opowiadało nam historię o przedmiotach zmieniających samoistnie swoje położenie.

Przyznamy się szczere, my się boimy tam wychodzić. Niemniej zawsze z ciekawością słuchamy relacji naszych pasażerów. A te za każdym razem są coraz bardziej przerażające. Wynajem autobusu od Bustransfer z dowozem do Tarakanowa to prawdziwa wisienka na torcie naszej oferty. Próżno szukać tego kierunku u innych przewoźników z sekcji autobus Warszawa. Jeśli są Państwo zainteresowani, zapraszamy. Tylko proszę pamiętać, oprowadzanie nie jest na nasze nerwy!

Warszawa – wynajem autokarów do Kaplicy Czaszek

Jeśli bardzo zależy nam na wycieczce wewnątrz naszego kraju, zachęcamy do odwiedzenia Kaplicy Czaszek w Kudowie-Zdroju.

Miejsce robi wrażenie nawet na zdjęciach, a co dopiero mówić o rzeczywistości. Ściany budowli są wyłożone trzema tysiącami czaszek, a w obrębie całego obiektu odnaleźć można ponad 21 tysięcy osób pochowanych w piwnicach.

Mowa tu między innymi o ofiarach wojen na ziemi kłodzkiej.

Historia Kaplicy pełna jest tragicznych zdarzeń, a odwiedzający ją mówią wiele o niesamowitej atmosferze. Usługi z sekcji autobus Warszawa dowiozą Państwa do celu, a przy okazji mogą zaproponować odwiedziny w innych strasznych miejscach po drodze.

Jakich? To pozostanie naszym sekretem i niespodzianką. Zachęcamy grupy przyjaciół i wycieczki zorganizowane na wynajem autokarów. U nas będzie komfortowe, klimatycznie i z dreszczykiem emocji!

Warszawa – wynajem autobusów do ZOO!

Warszawa – wynajem autobusów do ZOO!

Warszawa – wynajem autobusów do ZOO! Każde dziecko uwielbia zwierzęta. Szczególnie jeśli mówimy tu o gatunkach mało znanych, niespotykanych na co dzień w zatłoczonej Warszawie. W Polsce działa całkiem sporo ogrodów zoobotanicznych, które posiadają w swoich zasobach...

Niezapomniana wycieczka rodzinna! Zrób prezent swoim dziadkom!

Niezapomniana wycieczka rodzinna! Zrób prezent swoim dziadkom!

Niezapomniana wycieczka rodzinna! Zrób prezent swoim dziadkom! Dzisiaj niewiele osób pamięta, że sam pomysł obchodzenia Dnia Babci w Polsce powstał stosunkowo niedawno. Pierwsza wzmianka o tej idei pojawiła się w 1964 roku w tygodniku „Kobieta i Życie”.Dzień babci i...

Monitoring czasu pracy kierowcy autobusów

Monitoring czasu pracy kierowcy autobusów

Monitoring czasu pracy kierowcy autobusów Polskie prawo ściśle reguluje kwestię czasu pracy kierowcy autobusu. Jest to szczególnie istotny aspekt, który zabezpiecza podróżników decydujących się na wynajem busów przed konsekwencjami zmęczenia czynnika ludzkiego. W tym...

Licencje transportowe

Licencje transportowe

Licencje transportowe – co to jest i dlaczego warto je weryfikować? Decydując się na usługi z sekcji wynajem autokaru Warszawa i wynajem busów Warszawa bezwzględnie należy poddać analizie wiarygodność firmy transportowej. Sam opis usługi, ciepłe słowa pomocy biurowej,...

Jakie rozróżniamy kategorie autokarów

Jakie rozróżniamy kategorie autokarów

Jakie rozróżniamy kategorie autokarów? Wynajem autokaru z kierowcą każdorazowo przebiega w różnych warunkach. W zależności od klasy auta możemy mieć zapewnione na pokładzie odmienne udogodnienia. Chcesz się dowiedzieć jak właściwie dobrać model pojazdu z kategorii...

Rozpocznij rezerwację

Dokonaj rezerwacji pojazdu bez wychodzenia z domu!
Dołożymy wszelkich starań byś otrzymał pojazd, który umożliwi Ci bezpieczną i komfortową podróż.

+48 693 576 291