Carriage of people Warsaw

693 576 291

w

biuro@bustransfer.com.pl

Oferta

Specjalizujemy się w przewozie pasażerskim. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży autobusowej pozwala w sposób bezpieczny i komfortowy świadczyć kompleksowe usługi przewozu osób na terenie całego kraju i za granicą. Zapewnimy Państwu kompleksową obsługę imprez turystycznych, wyjazdów firmowych czy prywatnych, dowozy pracowników i inne.

Nasza Oferta

Potrzebujesz zorganizować wyjazd służbowy dla swoich pracowników, ale nie wiesz skąd wziąć transport? Klasa 3B ma zaplanowaną wycieczkę w góry, a jeszcze nikt nie pomyślał jak dowieźć tam dzieci? Chcesz by dzień Twojego ślubu był wyjątkowy i postanowiłeś podjechać pod salę limuzyną?

Nie martw się

Nie martw się – Bustransfer sprawi, że wszystko uda Ci się zaplanować z najmniejszymi szczegółami!

Powiedz nam czego potrzebujesz, a my Ci pomożemy! Posiadamy szeroką ofertę usług: wynajem autokarów, busów, samochodów osobowych, przewóz osób, strefę VIP!

Do czego możemy się przydać?

Przewóz krajowy, przewóz międzynarodowy, wycieczki szkolne, pielgrzymki, wesela, wieczory panieńskie i kawalerskie oraz inne uroczystości, transfer z lotniska, przewóz partnera biznesowego – co sobie tylko wymarzysz!

Wynajmij pojazd

Autokary • Busy • Samochody osobowe

Autokary

Wynajem autokarów
Liczba miejsc: 3060 + 1 (kierowca) + 1 (pilot)

W trosce o Wasze bezpieczeństwo, każdy przejazd realizowany jest przez kierowcę z wieloletnim doświadczeniem. Współpracujemy z producentami autokarów takich jak Mercedes-Benz, Setra, Scania, Van hool, Irisbus, Man, Neoplan.

Busy

Wynajem busów
Liczba miejsc: 2022 + 1 (kierowca)

Samochody osobowe

Wynajem samochodów osobowych
Liczba miejsc: 4 + 1 (kierowca)

Przewóz osób

BUSTRANSFER świadczy kompleksowe usługi przewozu osób na terenie Warszawy, całego kraju oraz za granicą. Nasza szeroka oferta autokarów, busów, samochodów osobowych oraz pojazdów VIP umożliwia realizację zleceń zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów.

Strefa VIP

Dostępna jest również strefa VIP o podwyższonym standardzie pojazdów, gdzie wszystkie szczegóły ustalane są indywidualnie. Limuzyna? Samochód marki Premium? Zależy Ci na większym komforcie, skórzanych fotelach, większym poczuciu prywatności?

Rozpocznij rezerwację

Dokonaj rezerwacji pojazdu bez wychodzenia z domu!
Dołożymy wszelkich starań byś otrzymał pojazd, który umożliwi Ci bezpieczną i komfortową podróż.

+48 693 576 291