Flota

Nasza flota obejmuje autokary, minibusy oraz auta luksusowe oraz miejskie. Pojazdy utrzymywane są na wysokim poziomie z najnowszymi europejskimi przepisami oferującymi komfort i bezpieczeństwo.

Nasza Flota

Przecieramy szlaki i umożliwiamy komfortowy dojazd w każde miejsce na mapie. Posiadamy odpowiednią flotę i profesjonalnych kierowców by wyruszyć bezpiecznie i komfortową w każdą wyprawę.

Mercedes Klasy S

Mercedes Klasy S

Mercedes Klasy S to samochód osobowy o bardzo bogatym wnętrzu, które gwarantuje komfortową jazdę. Bardzo dobrze spełnia swoje zadanie na długich odcinkach, pozwala się zrelaksować pasażerom i nie odczuwać skutków podróży.

Mercedes Sprinter 519 CDI

Mercedes Sprinter 519 CDI

Mercedes Sprinter 519 CDI może zabrać ze sobą 20 pasażerów. Charakteryzuje się bogatym i komfortowym wnętrzem, które gwarantuje udaną podróż. Organizujemy nim przewóz osób terenie całej Warszawy, Polski i zagranicy.

Man lions coach R07

Man lions coach R07

Man Lions Coach R07 to autokar o bogatym wyposażeniu i komfortowym wnętrzu, który gwarantuje odczuwanie przyjemności podczas każdej podróży. Realizujemy nim przewóz osób na terenie Warszawy, Polski i zagranicy.

Scania Touring HD

Scania Touring HD

Scania Touring HD to pojazd, który może pomieścić 49 osób i 2 kierowców. Charakteryzuje się wygodnym wnętrzem i bogatym wyposażeniem. Dzięki posiadanym funkcjonalnościom gwarantuje radość i komfort podczas podróży.

Mercedes 0350 RHD Tourismo

Mercedes 0350 RHD Tourismo

Mercedes 350 RHD Tourismo może zabrać aż 53 osoby i dwóch kierowców. Luksusowe wnętrze i bogate wyposażenie sprawią, że podczas podróży każdy pasażer poczuje wyjątkowy komfort.

Vdl New Futura FHD

Vdl New Futura FHD

Vdl New Futura FHD to autokar, który może przewieźć na swoim pokładzie maksymalnie 53 osoby i 2 kierowców. Wyróżnia się bogatym wyposażeniem i przestronnym wnętrzem.

Rozpocznij rezerwację

Dokonaj rezerwacji pojazdu bez wychodzenia z domu!
Dołożymy wszelkich starań byś otrzymał pojazd, który umożliwi Ci bezpieczną i komfortową podróż.

+48 693 576 291