Flota

Nasza flota obejmuje autokary, minibusy oraz auta luksusowe oraz miejskie. Pojazdy utrzymywane są na wysokim poziomie z najnowszymi europejskimi przepisami oferującymi komfort i bezpieczeństwo.

Nasza Flota

Dla nas ważne jest, byś czuł się z nami komfortowo i bezpiecznie. Więc doskonale zdajemy sobie sprawę, że najlepiej zobaczyć coś przed skorzystaniem z usługi! Specjalnie dla Ciebie prezentujemy zdjęcia naszej floty.

Mercedes 0350 RHD Tourismo

Mercedes 0350 RHD Tourismo

Mercedes 350 RHD Tourismo może zabrać aż 53 osoby i dwóch kierowców. Luksusowe wnętrze i bogate wyposażenie sprawią, że podczas podróży każdy pasażer poczuje wyjątkowy komfort.

Vdl New Futura FHD

Vdl New Futura FHD

Vdl New Futura FHD to autokar, który może przewieźć na swoim pokładzie maksymalnie 53 osoby i 2 kierowców. Wyróżnia się bogatym wyposażeniem i przestronnym wnętrzem.

Scania Touring HD

Scania Touring HD

Scania Touring HD to pojazd, który może pomieścić 49 osób i 2 kierowców. Charakteryzuje się wygodnym wnętrzem i bogatym wyposażeniem. Dzięki posiadanym funkcjonalnościom gwarantuje radość i komfort podczas podróży.

Vanhool T916 Alicron

Vanhool T916 Alicron

Vanhool T916 Alicron to autokar o bardzo przestronnym i komfortowym wnętrzu. Podczas podróży może zabrać na pokład 53 osoby i 2 kierowców. Charakteryzuje się wysokim standardem i bogatym wyposażeniem.

Man lions coach R07

Man lions coach R07

Man Lions Coach R07 to autokar o bogatym wyposażeniu i komfortowym wnętrzu, który gwarantuje odczuwanie przyjemności podczas każdej podróży. Realizujemy nim przewóz osób na terenie Warszawy, Polski i zagranicy.

Neoplan N 312 K

Neoplan N 312 K

Neoplan N312 K może posiada 39 miejsc siedzących i 19 miejsc stojących. Charakteryzuje się komfortowym wnętrzem, które gwarantuje wygodną podróż.

Rozpocznij rezerwację

Dokonaj rezerwacji pojazdu bez wychodzenia z domu!
Dołożymy wszelkich starań byś otrzymał pojazd, który umożliwi Ci bezpieczną i komfortową podróż.

+48 693 576 291