Przewóz osób Warszawa

693 576 291

w

biuro@bustransfer.com.pl

Poradniki

Poradniki: Niezapomniana wycieczka rodzinna! Zrób prezent swoim dziadkom!

Niezapomniana wycieczka rodzinna! Zrób prezent swoim dziadkom!

Dzisiaj niewiele osób pamięta, że sam pomysł obchodzenia Dnia Babci w Polsce powstał stosunkowo niedawno. Pierwsza wzmianka o tej idei pojawiła się w 1964 roku w tygodniku „Kobieta i Życie”.

Wycieczka rodzinna - zrób prezent swoim dziadkom

Dzień babci i dziadka!

Oficjalnie 21 stycznia uznano Dniem Babci w 1966 roku.

Blisko 20 lat później swoje nowe święto uzyskali też dziadkowie. Tym razem pomysł przywędrował wprost z Ameryki, gdzie w 1978 roku Jimmy Carter wyznaczył pierwszą niedzielę po Święcie Pracy jako Dzień Dziadka.

U nas przyjęło się, że seniorowie celebrują 22 stycznia.

Jak wygląda Dzień Babci i Dziadka w praktyce?

To przede wszystkim czas radości i podziękowania za opiekę i troskę. W wielu rodzinach dzieci i wnuki przygotowują dla swoich seniorów wyjątkowe prezenty.

Dziś specjalnie z myślą o tych osobach prezentujemy trzy pomysły na nieszablonowe podejście do wspólnego świętowania z wykorzystaniem usługi przewóz osób Warszawa.

Przewóz osób Warszawa – czy może wyjazd?

Obdarowanie babci i dziadka czekoladkami, laurkami lub kwiatami to piękne gesty. Seniorzy zawsze je doceniają i odwzajemniają uśmiechami oraz wspólną zabawą.

Coraz więcej osób chciałoby jednak dać z siebie coś więcej. Zaplanować taki dzień, który przejdzie do historii rodziny, będzie wspominany przez kolejne lata jako niezapomniane przeżycie.

Dobrym pomysłem jest zorganizowanie wspólnej wycieczki do ciekawego miejsca.

Chodzi o taką przestrzeń, która jest na swój sposób urokliwa, a jednocześnie jej poznawanie nie wymaga podejmowania dużego wysiłku.

Mieszkańcy Warszawy mogą przejść się po okolicznych skwerach lub skorzystać z usługi przewóz osób autobusem.

W tym artykule typujemy trzy miasta, które w ostatnich latach cieszyły się u nas największym zainteresowaniem wycieczkowiczów.

Przewóz osób autobusem jest w tym wypadku niezbędnym środkiem, który gwarantuje spokój organizacyjny i komfort podróży.

Przewóz osób autokarem z Warszawy do Torunia

Toruń to przede wszystkim miasto pierników. Każdy przybywający bez problemu odnajdzie na Starówce kilka sklepów oferujących ten przysmak i zaopatrzy się w niezbędne zapasy. Już sama konsumpcja świeżych i aromatycznych pierników będzie dla dziadków doskonałym prezentem.

Czy to jednak jedyna zaleta jaką oferuje ten przewóz osób?

Warszawa leży niedaleko Torunia. To raptem dwie i pół godziny jazdy autokarem. Można zatem zaplanować wyjazd i dłuższe zwiedzanie, a naprawdę jest w czym wybierać.

Gród Kopernika to przecież prawdziwe morze zabytków. Ratusz staromiejski, katedra świętych Janów, kościół św. Jakuba, kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny czy Krzywa Wieża, to tylko niektóre z atrakcji wartych uwagi.

Przewóz osób autobusem umożliwia także elastyczne przemieszczanie się po mieście. Bez problemu dotrzemy na wspólne zwiedzanie Młyna Wiedzy, leśnej Barbarki czy Fortów. Świetna, rodzinna zabawa gwarantowana!

Przewóz osób autokarem z Warszawy do Gdańska

Nieco dalej na północy leży stolica polskiego morza – GDAŃSK. Wielka woda od zawsze przykuwała uwagę starszych osób. Dźwięki fal wyciszają, napawają nostalgią, przypominają o dawnych czasach i w niczym nie przeszkadza tu chłód panujący na dworze w styczniu.

Przewóz osób autobusem na jedną z plaż będzie idealnym prezentem! Gdańsk to także zabytki i miejsca rozrywki. Na Głównym Mieście możemy odwiedzić Ratusz Głównego Miasta, Dwór Artusa czy Dom Uphagenów, z kolei w Starym Mieście leży Wielki Młyn, Ratusz Starego Miasta i kościół św. Katarzyny.

Czy warto zainwestować w taką formę wyjazdu i przewóz osób?

Warszawa leży trzy i pół godziny jazdy od Gdańska, zatem nadal jest to odległość sprzyjająca realizacji niezapomnianego prezentu.

Przewóz osób autokarem z Warszawy do Krakowa

A może zamiast na północ, warto udać się na południe Polski?

Świadczenie usług z sekcji przewóz osób Warszawa jest dla nas olbrzymią radością, niezależnie czy w danym momencie zbliżamy się do morza, czy do gór.

Kraków jako poprzednia stolica Polski wręcz pachnie historią. Dostrzegamy ją na każdym kroku. Sukiennice, Bazylika Mariacka, Zamek Królewski na Wawelu, Żywe Muzeum Obwarzanka – to tylko niektóre z atrakcji idealnych pod międzypokoleniową wycieczkę rodzinną.

Będąc w Krakowie można usłyszeć na żywo hejnał czy wejść do owianej legendą Smoczej Jamy. Nie ma się co oszczędzać, bo komfortowy odpoczynek zapewni droga powrotna odbywana w wygodnym autobusie.

Przewóz osób autokarem czy busem?

W zależności od naszych potrzeb do organizacji tego typu wycieczki możemy wynająć autobus lub bus.

Jeśli nasza rodzina liczy 10 lub około 20 osób, dobrym pomysłem będzie zaangażowanie mniejszego pojazdu, dzięki czemu koszty będą stosunkowo niewielkie. Gdy z kolei na wspólne zwiedzanie chcemy zaprosić nieco dalszą rodzinę, warto zaaranżować przewóz osób autobusem.

Nowoczesne maszyny znajdujące się we flocie Bustransfer to gwarancja bezpieczeństwa podróży i elastyczności. Nasz kierowca zatrzyma się w razie potrzeby i dowiezie pod wskazany adres. W naszych autokarach nie zabraknie także łazienki, klimatyzacji i telewizora podczas jazdy.

Jeśli szukają Państwo dobrej oferty z sekcji przewóz osób Warszawa na Dzień Babci i Dziadka, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Warszawa – wynajem autobusów do ZOO!

Warszawa – wynajem autobusów do ZOO!

Warszawa – wynajem autobusów do ZOO! Każde dziecko uwielbia zwierzęta. Szczególnie jeśli mówimy tu o gatunkach mało znanych, niespotykanych na co dzień w zatłoczonej Warszawie. W Polsce działa całkiem sporo ogrodów zoobotanicznych, które posiadają w swoich zasobach...

Monitoring czasu pracy kierowcy autobusów

Monitoring czasu pracy kierowcy autobusów

Monitoring czasu pracy kierowcy autobusów Polskie prawo ściśle reguluje kwestię czasu pracy kierowcy autobusu. Jest to szczególnie istotny aspekt, który zabezpiecza podróżników decydujących się na wynajem busów przed konsekwencjami zmęczenia czynnika ludzkiego. W tym...

Licencje transportowe

Licencje transportowe

Licencje transportowe – co to jest i dlaczego warto je weryfikować? Decydując się na usługi z sekcji wynajem autokaru Warszawa i wynajem busów Warszawa bezwzględnie należy poddać analizie wiarygodność firmy transportowej. Sam opis usługi, ciepłe słowa pomocy biurowej,...

Jakie rozróżniamy kategorie autokarów

Jakie rozróżniamy kategorie autokarów

Jakie rozróżniamy kategorie autokarów? Wynajem autokaru z kierowcą każdorazowo przebiega w różnych warunkach. W zależności od klasy auta możemy mieć zapewnione na pokładzie odmienne udogodnienia. Chcesz się dowiedzieć jak właściwie dobrać model pojazdu z kategorii...

Rozpocznij rezerwację

Dokonaj rezerwacji pojazdu bez wychodzenia z domu!
Dołożymy wszelkich starań byś otrzymał pojazd, który umożliwi Ci bezpieczną i komfortową podróż.

+48 693 576 291