Przewóz osób Warszawa

693 576 291

w

biuro@bustransfer.com.pl

Poradniki

Poradniki: Planujemy wakacyjny i zimowy wypoczynek

Planujemy wakacyjny i zimowy wypoczynek. O tym nie możesz zapomnieć!

W ostatnich latach Polacy coraz chętniej samodzielnie planują swój wakacyjny i zimowy wypoczynek. Tanie bilety lotnicze, promocyjne oferty, nieograniczona możliwość rezerwacji hoteli czy apartamentów za pośrednictwem stron internetowych sprzyjają swobodzie podróżowania. Kiedy obierzemy już cel i kupimy bilet lotniczy w wymarzone miejsce do ustalenia pozostaje jeszcze jedna kwestia – dojazd na lotnisko. Jak zatem najlepiej zorganizować transfer lotniskowy?

Planujemy wakacyjny i zimowy wypoczynek

Transfer lotniskowy, czyli jak najlepiej zaplanować prywatną podróż

Transfery lotniskowe to nic innego, jak oferowanie przejazdu na lotnisko lub z lotniska do docelowego miejsca podróży.

Rozpoczynając poszukiwania, najłatwiej w wyszukiwarce internetowej, napotykamy na pierwszy i zasadniczy podział tj. na prywatne transfery lotniskowe i transfery organizowane przez wyspecjalizowane firmy przewozowe.

Zaletą profesjonalisty jest z pewnością flota pojazdów, którymi dysponuje oraz doświadczenie. Nie bez znaczenia, jest też fakt, że dla prywatnych osób, które proponują za określoną opłatą przewóz na lotnisko, jest to często sposób na dodatkowe zajęcie i zarobek. Firmy przewozowe, świadczące usługę transferów lotniskowych, zajmują się zaś przewozem osób na co dzień.

 

Dlaczego warto skorzystać z transferów lotniskowych?

Na lotnisko można przecież dojechać własnym samochodem.

Pamiętajmy, że nie zawsze jednak mamy możliwość wylotu z miasta, w którym mieszkamy.

Wtedy do kosztów paliwa, musimy doliczyć koszty parkingu, na którym podczas naszej nieobecności pozostawiony zostanie samochód. Rozbieżności w cenach są tu ogromne.

Transfery lotniskowe, czyli biznesowa codzienność

Transfery lotniskowe na stałe wpisały się także w podróże biznesowe. Przelot do innego miasta w Polsce, ale też wyjazdy zagraniczne to już zawodowa codzienność wielu osób. Kiedy wyruszamy w podróż, która nie jest urlopem, ale wiąże się ze służbowymi obowiązkami, nie mamy czasu na zastanawianie się jak dotrzemy z lotniska do hotelu lub na miejsce spotkania. Wszelkie formalności załatwia więc nasz pracodawca. W takim wypadku prywatne transfery lotniskowe wydają się być nieuzasadnione. Firma przewozowa przygotuje bowiem szczegółową ofertę i co ważne, wystawi stosowny dokument, który będzie można rozliczyć jako koszty podróży służbowej. Jeśli pracodawca często wysyła swoich pracowników w wyjazdy służbowe samolotowe, wówczas można też negocjować warunki stałej współpracy.

W przypadku podróży biznesowych nie bez znaczenia pozostają także pojazdy, którymi dysponują profesjonalne firmy przewozowe. Do dyspozycji swoich klientów oddają one bowiem autokary, busy, a także samochody osobowe. W bogatej ofercie niektórych przewoźników znaleźć możemy także strefę VIP, czyli flotę pojazdów o podwyższonym standardzie.

Warszawa – wynajem autobusów do ZOO!

Warszawa – wynajem autobusów do ZOO!

Warszawa – wynajem autobusów do ZOO! Każde dziecko uwielbia zwierzęta. Szczególnie jeśli mówimy tu o gatunkach mało znanych, niespotykanych na co dzień w zatłoczonej Warszawie. W Polsce działa całkiem sporo ogrodów zoobotanicznych, które posiadają w swoich zasobach...

Niezapomniana wycieczka rodzinna! Zrób prezent swoim dziadkom!

Niezapomniana wycieczka rodzinna! Zrób prezent swoim dziadkom!

Niezapomniana wycieczka rodzinna! Zrób prezent swoim dziadkom! Dzisiaj niewiele osób pamięta, że sam pomysł obchodzenia Dnia Babci w Polsce powstał stosunkowo niedawno. Pierwsza wzmianka o tej idei pojawiła się w 1964 roku w tygodniku „Kobieta i Życie”.Dzień babci i...

Monitoring czasu pracy kierowcy autobusów

Monitoring czasu pracy kierowcy autobusów

Monitoring czasu pracy kierowcy autobusów Polskie prawo ściśle reguluje kwestię czasu pracy kierowcy autobusu. Jest to szczególnie istotny aspekt, który zabezpiecza podróżników decydujących się na wynajem busów przed konsekwencjami zmęczenia czynnika ludzkiego. W tym...

Licencje transportowe

Licencje transportowe

Licencje transportowe – co to jest i dlaczego warto je weryfikować? Decydując się na usługi z sekcji wynajem autokaru Warszawa i wynajem busów Warszawa bezwzględnie należy poddać analizie wiarygodność firmy transportowej. Sam opis usługi, ciepłe słowa pomocy biurowej,...

Rozpocznij rezerwację

Dokonaj rezerwacji pojazdu bez wychodzenia z domu!
Dołożymy wszelkich starań byś otrzymał pojazd, który umożliwi Ci bezpieczną i komfortową podróż.

+48 693 576 291