Przewóz osób Warszawa

693 576 291

w

biuro@bustransfer.com.pl

Poradniki

Poradniki: Warszawa – wynajem autobusów do ZOO!

Warszawa – wynajem autobusów do ZOO!

Każde dziecko uwielbia zwierzęta. Szczególnie jeśli mówimy tu o gatunkach mało znanych, niespotykanych na co dzień w zatłoczonej Warszawie.

W Polsce działa całkiem sporo ogrodów zoobotanicznych, które posiadają w swoich zasobach piękne okazy flory i fauny z całego świata. Wynajem autobusów na wycieczkę do ZOO to świetny pomysł dla szkół, związków harcerskich, kółek parafialnych i wielu innych grup.

Taka wycieczka to nie tylko walory poznawcze, ale też spędzanie czasu na świeżym powietrzu. W tym artykule zaprezentujemy Państwu cztery ciekawe kierunki, na które można się udać pojazdem z sekcji autokar Warszawa.

Warszawa - wynajem autobusów do ZOO

Warszawa – wynajem autobusów do ZOO w Gdańsku Oliwie

Ogród zoologiczny w Gdańsku to dziś jeden z najważniejszych punktów na mapie atrakcji Polski.

W samym tylko 2021 roku odwiedziło go 519 198 osób. Założony w 1954 roku oferuje zwiedzającym prawie 125 hektarów powierzchni oraz 771 osobników ze 156 gatunków. Największą popularnością cieszą się kondory wielkie, pingwiny, słonie, wielbłądy dwugarbne, lwy rasy angolskiej, tygrysy amurskie czy mało znane w Polsce oryksy szablorogie.

Wynajem autobusów do ZOO w Oliwie to około czterech godzin jazdy, pół dnia zwiedzania i morze niezapomnianych przeżyć! Decydując się na dostawcę usług z sekcji autokar Warszawa, polecamy dokładnie zbadać wiarygodność firmy. Przy tego typu parametrach kluczowe powinno być bezpieczeństwo oraz wygoda użytkowników.

Warszawa – wynajem autobusów do ZOO w Łodzi

Do ZOO można wybrać się także na szybką wycieczkę klasową. Około dwie godziny drogi od centrum stolicy leży drugie co do wielkości miasto w Polsce – Łódź.

Mieszczący się tam ogród to jedno z najstarszych tego typu miejsc w naszym kraju. Powstałe w 1938 roku posiada w swoich zasobach około 2200 zwierząt z przeszło 600 gatunków. Zwiedzanie warto tak zaplanować, aby dotrzeć na wszystkie najważniejsze atrakcje, tj.:

  • Małpiarnię (w której prezentowane są między innymi: makak wanderu czy tamaryna cesarska).
  • Akwarium.
  • Wiwarium (miejsce eksponowania płazów i gadów).
  • Motylarnię.
  • Pawilon małych ssaków.
  • Pawilon „Świat Ptaków”.

Najchętniej odwiedzane miejsca to między innymi wybiegi dla żyraf i lwów azjatyckich. Na 2022 rok planowana jest także inauguracja działania Orientarium. To ogromny kompleks hodowlano-wystawienniczy, w którym pojawi się fauna i flora Azji Południowo-Wschodniej.

Wynajem autobusów na wycieczkę do Łodzi jest zatem ciekawą alternatywą dla wszystkich osób pragnących spędzić czas w unikatowej przestrzeni.

Warszawa – wynajem autobusów do ZOO w Poznaniu

Usługą z sekcji autokar Warszawa szybko dotrzemy też do stolicy Wielkopolski.

Mieszczący się tam ogród zoologiczny umożliwia odwiedzenie wszystkich najpopularniejszych gatunków zwierząt egzotycznych (wielbłądy, antylopy, lwy, bizony, nosorożce, słonie, tygrysy). Nowe ZOO (obecnie jedno z największych w Polsce), to także szansa na zobaczenie gatunków zagrożonych wyginięciem:

  • pustynnego torbacza kowari,
  • jelenia aksis baweańskiego,
  • małpy marmozety złotogłowej.

Z uwagi na rozmiary jednostki, warto zarezerwować sobie nieco więcej czasu. Spędzenie kilku godzin w terenie leśnym na pewno pomoże w przywróceniu organizmu do stanu równowagi. Wynajem autobusów do Poznania to świetna alternatywa na wycieczkę jednodniową.

Warszawa – wynajem autobusów do ZOO we Wrocławiu

Na koniec największa atrakcja, czyli słynne ZOO we Wrocławiu.

Wynajem autobusów na wycieczki szkolne czy inne okazje, to w tym wypadku wyprawa trwająca od bladego świtu, aż po godziny nocne. We wrocławskim przybytku mieszka ponad 10 000 zwierząt reprezentujących około 1 100 gatunków, w tym wiele znajdujących się na wyginięciu.

Warto tu wymienić chociażby okapi, antylopki dik-diki, tygrysy sumatrzańskie, liski pustynne fenki, lemury, nosorożce indyjskie oraz pantery, które nie są dostępne w innych miejscach w Polsce.

Decydując się na usługę z sekcji autokar Warszawa, nie możemy przegapić wycieczki po Afrykarium i Oceanarium. To absolutnie unikatowa przestrzeń przedstawiająca faunę i florę z Afryki. Świetna zabawa gwarantowana!

Jak skorzystać z usługi Warszawa wynajem autobusów?

Zorganizowanie wycieczki wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Od właściwego przygotowania zależy bezpieczeństwo i komfort pasażerów.

Należy dokładnie przemyśleć nie tylko trasę i skład personalny wyprawy, ale także wybór usługi z sekcji autokar Warszawa. Warto zwrócić uwagę na parametry oferowanego pojazdu, dodatkowe akcesoria (klimatyzacja, WC, pasy bezpieczeństwa, rozkładane fotele) czy kompetencje kierowcy.

Już ta weryfikacja powinna pozwolić nam na wyeliminowanie z grona potencjalnych wykonawców podmioty nierzetelne. Jednym z liderów rynku jest firma Bustransfer. Od lat przewozi grupy zorganizowane po całym świecie. Ma w swojej flocie nowoczesne pojazdy i korzysta z usług doświadczonych pracowników Wynajem autobusów z Bustransfer to gwarancja spokoju i konkurencyjnych cen.

Niezapomniana wycieczka rodzinna! Zrób prezent swoim dziadkom!

Niezapomniana wycieczka rodzinna! Zrób prezent swoim dziadkom!

Niezapomniana wycieczka rodzinna! Zrób prezent swoim dziadkom! Dzisiaj niewiele osób pamięta, że sam pomysł obchodzenia Dnia Babci w Polsce powstał stosunkowo niedawno. Pierwsza wzmianka o tej idei pojawiła się w 1964 roku w tygodniku „Kobieta i Życie”.Dzień babci i...

Monitoring czasu pracy kierowcy autobusów

Monitoring czasu pracy kierowcy autobusów

Monitoring czasu pracy kierowcy autobusów Polskie prawo ściśle reguluje kwestię czasu pracy kierowcy autobusu. Jest to szczególnie istotny aspekt, który zabezpiecza podróżników decydujących się na wynajem busów przed konsekwencjami zmęczenia czynnika ludzkiego. W tym...

Licencje transportowe

Licencje transportowe

Licencje transportowe – co to jest i dlaczego warto je weryfikować? Decydując się na usługi z sekcji wynajem autokaru Warszawa i wynajem busów Warszawa bezwzględnie należy poddać analizie wiarygodność firmy transportowej. Sam opis usługi, ciepłe słowa pomocy biurowej,...

Jakie rozróżniamy kategorie autokarów

Jakie rozróżniamy kategorie autokarów

Jakie rozróżniamy kategorie autokarów? Wynajem autokaru z kierowcą każdorazowo przebiega w różnych warunkach. W zależności od klasy auta możemy mieć zapewnione na pokładzie odmienne udogodnienia. Chcesz się dowiedzieć jak właściwie dobrać model pojazdu z kategorii...

Rozpocznij rezerwację

Dokonaj rezerwacji pojazdu bez wychodzenia z domu!
Dołożymy wszelkich starań byś otrzymał pojazd, który umożliwi Ci bezpieczną i komfortową podróż.

+48 693 576 291