Poradniki

Poradniki: Wynajem autokarów w dobie pandemii

Wynajem autokarów w dobie pandemii Rok 2020 przyniósł wiele negatywnych zmian w życiu zwykłych ludzi. Zostaliśmy zmuszeni do samoizolacji i ograniczenia naszych przyjemności do minimum. Utrudnienia w podróżowaniu dały się wszystkim mocno we znaki. Jako firma, która od lat oferuje przewóz osób w Warszawie, kraju i zagranicą oferujemy bezpieczny transport z zachowaniem wszystkich norm sanitarnych […]

Wynajem autokarów w dobie pandemii

Rok 2020 przyniósł wiele negatywnych zmian w życiu zwykłych ludzi. Zostaliśmy zmuszeni do samoizolacji i ograniczenia naszych przyjemności do minimum. Utrudnienia w podróżowaniu dały się wszystkim mocno we znaki. Jako firma, która od lat oferuje przewóz osób w Warszawie, kraju i zagranicą oferujemy bezpieczny transport z zachowaniem wszystkich norm sanitarnych we wskazane miejsce.

Wakacje w czasie pandemii

Przewóz osób Warszawa – przygotowanie się do podróży w dobie pandemii

Pandemia COVID-19 całkowicie odmieniła funkcjonowanie wielu branż, w tym branży przewozowej. Zachowanie środków bezpieczeństwa oraz stosowanie się do wytycznych może sprawić, że w sposób bezpieczny i prawidłowy będziemy się przemieszczać. Kluczowym jest więc odpowiednie przygotowanie się do podróży. Jednym z najważniejszych elementów jest dokładne zaplanowanie przebiegu całej wycieczki. Nasza firma oferuje wynajem autokarów do 60 osób. Środki higieny, maseczki oraz stosowanie się do wytycznych są więc niezmiernie ważne.

Przewóz zorganizowanych grup (wycieczek) wymaga bowiem ogromnej odpowiedzialności zarówno ze strony organizatorów jak i uczestników wycieczki. Pamiętajmy, że tylko od nas zależy w jaki sposób podejdziemy do tego tematu. Jako firma z ugruntowaną pozycją na rynku w przewozie osób robimy wszystko by nasi klienci mogli czuć się bezpiecznie. Po każdym powrocie autokary są dezynfekowane. W środku zapewniamy płyny do dezynfekcji oraz środki ochrony co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo. Przewóz osób Warszawa, kraj i zagranica to główny filar naszej działalności. Przykładamy ogromną wagę do zadowolenia klienta gwarantując profesjonalną obsługę i przejazd najwyższej jakości autokarami.

Środki bezpieczeństwa stosowane w naszych autokarach

Pandemia COVID-19 wymusiła na nas pewne zmiany w organizacji przewozów turystycznych. Każda osoba lub firma wynajmująca autokar musi liczyć się z tym, że co drugie miejsce musi zostać puste. Wiąże się to więc z możliwością przewozu tylko połowy osób.

Dodatkowo podczas podróży każda osoba powinna mieć prawidłowo założoną maseczkę i stosować środki ochrony osobistej. Nasze autokary oraz busy wyposażone są w płyny do dezynfekcji, oraz dozowniki oraz po każdym przejeździe są dezynfekowane.

Pisząc ten artykuł, nie wiemy, jakie wytyczne sanepidu będą w przyszłości. Chcemy jednak zapewnić, że jako firma dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszym klientom i pasażerom maksymalny poziom bezpieczeństwa. Jednocześnie zwracamy szczególną uwagę na to, by pamiętać o konieczności sprawdzania bieżących zaleceń sanepidu w czasie podróżowania. Wszelkich informacji możemy udzielić również w siedzibie naszej firmy lub poprzez kontakt telefoniczny i mailowy.

Autokary z najwyższej półki – tani przewóz Warszawa

Jako firma transportowa dokładamy wszelkich starań by nasze autokary były odpowiednio wyposażone. Współpracujemy z najlepszymi producentami a w naszym taborze znajduje się kilka luksusowych sztuk. Dzięki dopasowaniu oferty do klienta i możliwości budowania stałych relacji możemy pozwolić sobie na przygotowanie odpowiedniej oferty.

Przewóz osób Warszawa to jedno z najczęściej wpisywanych fraz w sieci. Dokonując wybory firmy, od której wynajmiemy autokar należy zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Jednym z nich jest renoma i opinia o świadczonych usługach. Naszą misją jest zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa podróżującym dlatego każdy autokar jest przed wyjazdem dezynfekowany i sprawdzany pod względem stanu technicznego. Nasi profesjonalni, wieloletni kierowcy zawodowi każdego dnia dbają o to by podróż odbyła się w odpowiednich warunkach.

W dobie pandemii COVID-19 dostarczamy środki ochrony oraz płyn do dezynfekcji, by wszyscy podróżni mogli bez obaw korzystać z naszych usług. Przewozy osób Warszawa to filar naszej działalności dlatego robimy wszystko by świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie. Każdy autokar jest bogato wyposażony i ma przestronne wnętrze. To szczególnie ważne w kontekście odpowiedniego przygotowania się do podróży. Jeżeli wybieramy się w dalszą trasę to warto pamiętać o odpowiednim przygotowaniu się na każdą okoliczność.

Idealny autokar na długie i krótkie wyjazdy

Organizacja wycieczki lub podróży po Warszawie, Polsce i Europie wiąże się z koniecznością wybrania nie tylko odpowiedniego przewoźnika ale również środku transportu. Jeżeli nasza grupa  wynosi kilkadziesiąt osób to jest niezwykle ważne byśmy zadbali o ich komfort i bezpieczeństwo. W naszej ofercie przewozu osób znajduje się kilka odpowiednio spersonalizowanych pojazdów. Wynajem autokarów odbywa się sprawnie i bez większych formalności. Dzięki temu szybko i bezpiecznie mogą Państwo podróżować w dowolne miejsce na mapie.

Przewóz osób po Warszawie, kraju i zagranicą to nasza specjalność, dlatego od lat dbamy o to by każdy autokar był odpowiednio wyposażony i sprawny. Jeżeli nie macie Państwo doświadczenia w wyborze odpowiedniego pojazdu to nasi pracownicy pomogą wybrać autokar, który spełni wasze oczekiwania.

Pamiętajmy, że bardzo dużo zależy od celu naszej podróży i ilości osób. Te dwa czynniki są decydujące przy wyborze.

Wynajem autokarów charakteryzuje się również koniecznością spersonalizowania oferty pod konkretne wymagania klientów. Każdy pojazd wyposażony jest więc w środki ochronne zgodnie z najnowszymi przepisami prawa i zaleceniami sanepidu.

Zalety wynajmu autokarów

Zalety wynajmu autokarów

Zalety wynajmu autokarów Każdego dnia tysiące Polaków przemieszcza się w różnych celach. Zielona szkoła dla uczniów, wyjazd firmowy pracowników, transport gości weselnych – to tylko niektóre z potrzeb, które wymagają zorganizowania odpowiedniego środka komunikacji....

Zalety podróżowania wynajmowanym samochodem osobowym

Zalety podróżowania wynajmowanym samochodem osobowym

Zalety podróżowania wynajmowanym samochodem osobowym Świat ciągle pędzi do przodu a my zmuszeni jesteśmy korzystać z coraz bardziej efektywnych form podróżowania i planowania czasu. Bez względu na cel zawsze szukamy odpowiednich dla nas rozwiązań. Przewóz osób w...

Przewóz osób – na co zwrócić uwagę?

Przewóz osób – na co zwrócić uwagę?

Zezwolenia, certyfikaty, licencje – czyli wszystko to, na co zwrócić uwagę wybierając firmę świadczącą usługi przewozu osób w Warszawie i nie tylko. Firm świadczących usługę przewozu osób na terenie Warszawy i okolic jest bardzo dużo. Na hasło „przewóz osób Warszawa”...

Świąteczne prezenty dla podróżnika

Świąteczne prezenty dla podróżnika

Świąteczne prezenty dla podróżnika! Święta zbliżają się wielkimi krokami. W powietrzu czuć już zapach pierników, choinkowe światełka cudnie mienią się w oknach, a dzieci z coraz większym zniecierpliwieniem wyglądają Świętego Mikołaja. Jeśli ostatnie zakupy i...

Planujemy wakacyjny i zimowy wypoczynek

Planujemy wakacyjny i zimowy wypoczynek

Planujemy wakacyjny i zimowy wypoczynek. O tym nie możesz zapomnieć! W ostatnich latach Polacy coraz chętniej samodzielnie planują swój wakacyjny i zimowy wypoczynek. Tanie bilety lotnicze, promocyjne oferty, nieograniczona możliwość rezerwacji hoteli czy apartamentów...

Kilka faktów o przewozie pracowników

Kilka faktów o przewozie pracowników

Dwustronna korzyść czy korporacyjna fanaberia, czyli kilka faktów o przewozie pracowników. Obecnie pracodawcy starają się zapewnić swoim pracownikom coraz więcej udogodnień i bonusów, które budować mają trwałe więzi i pozytywne relacje z firmą. Jednym z takich...

Rozpocznij rezerwację

Dokonaj rezerwacji pojazdu bez wychodzenia z domu!
Dołożymy wszelkich starań byś otrzymał pojazd, który umożliwi Ci bezpieczną i komfortową podróż.

+48 693 576 291